Retour à la recherche

MESTERUL CASEI SRL

ActifAssujetti à la TVA

MESTERUL CASEI SRL este o companie înființată în anul 2000 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 789.197 lei și a înregistrat un profit net de 55.905 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 13526644 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°7647CAEN 4712 n°1108

Informations générales

NomMESTERUL CASEI SRL
CUI13526644
N° d'immatriculationJ2000001105351
AdresseStr. DRUBETA, 47/A, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal4712
Date d'immatriculation06/11/2000
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
DUBEI MIHAI COSMINadministrator
DUBEI DUMITRU SORINadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

789 k RON

vs 837 k RON

≈ 157 k €

Profit net (2025)

55,9 k RON

vs 16,5 k RON

≈ 11,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

111 k RON

vs 97,3 k RON

≈ 22,1 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
789 197
≈ 157 k €
55 905
≈ 11,1 k €
2
2024
837 033
≈ 168 k €
16 497
≈ 3,32 k €
3
2023
871 173
≈ 176 k €
-368
≈ -74,4 €
4
2022
1 095 008
≈ 222 k €
40 244
≈ 8,16 k €
3
2021
1 148 041
≈ 233 k €
80 445
≈ 16,3 k €
3
2020
890 946
≈ 184 k €
39 740
≈ 8,22 k €
4
2019
796 223
≈ 168 k €
-1 214
≈ -256 €
4
2018
893 577
≈ 192 k €
-6 121
≈ -1,32 k €
4
2017
1 084 042
≈ 237 k €
42 703
≈ 9,35 k €
4
2016
1 099 104
≈ 245 k €
83 657
≈ 18,6 k €
4
2015
808 878
≈ 182 k €
50 562
≈ 11,4 k €
5
2014
809 318
≈ 182 k €
32 100
≈ 7,22 k €
6
2013
740 189
≈ 168 k €
29 631
≈ 6,71 k €
6
2012
802 462
≈ 180 k €
19 806
≈ 4,44 k €
6

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

7,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

50,3%

Ratio de liquidité générale

1,15

Rotation des actifs

0,94

Chiffre d'affaires / salarié

395 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2000-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MESTERUL CASEI SRL după CUI?

Cauți CUI 13526644. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MESTERUL CASEI SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MESTERUL CASEI SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MESTERUL CASEI SRL, CUI 13526644, nr. Reg. Com. J2000001105351, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MESTERUL CASEI SRL în 2025?

MESTERUL CASEI SRL (CUI 13526644) a avut o marjă de profit net de 7,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).