Retour à la recherche

ALUNIS SRL

ActifAssujetti à la TVA

ALUNIS SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Pitești, Argeș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 260.033 lei și un profit net de 103.387 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 134126 · Santé financière

Classement en 2025 : Argeș n°10007CAEN 6820 n°6565

Informations générales

NomALUNIS SRL
CUI134126
N° d'immatriculationJ1991001213034
AdresseStr. EXERCIŢIU, 3-5, Municipiul Piteşti, Argeş
Code CAEN principal6820
Date d'immatriculation02/08/1991
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
DUMITRACHE IULIEANadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

260 k RON

vs 255 k RON

≈ 51,6 k €

Profit net (2025)

103 k RON

vs 131 k RON

≈ 20,5 k €

Capitaluri proprii (2025)

229 k RON

vs 256 k RON

≈ 45,4 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
260 033
≈ 51,6 k €
103 387
≈ 20,5 k €
1
2024
254 592
≈ 51,2 k €
131 140
≈ 26,4 k €
1
2023
254 728
≈ 51,5 k €
160 024
≈ 32,4 k €
1
2022
256 634
≈ 52 k €
142 651
≈ 28,9 k €
1
2021
240 933
≈ 49 k €
146 185
≈ 29,7 k €
1
2020
223 884
≈ 46,3 k €
149 591
≈ 30,9 k €
0
2019
198 891
≈ 41,9 k €
138 716
≈ 29,2 k €
0
2018
64 708
≈ 13,9 k €
44 893
≈ 9,65 k €
—
2017
28 264
≈ 6,19 k €
-7 823
≈ -1,71 k €
—
2016
33 733
≈ 7,51 k €
188
≈ 41,9 €
—
2015
33 760
≈ 7,6 k €
-12 621
≈ -2,84 k €
1
2014
33 816
≈ 7,61 k €
-13 913
≈ -3,13 k €
1
2013
43 800
≈ 9,91 k €
-11 767
≈ -2,66 k €
1
2012
68 541
≈ 15,4 k €
7 291
≈ 1,64 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

39,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

45,2%

Ratio de liquidité générale

1,26

Rotation des actifs

0,72

Chiffre d'affaires / salarié

260 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ALUNIS SRL după CUI?

Cauți CUI 134126. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ALUNIS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ALUNIS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ALUNIS SRL, CUI 134126, nr. Reg. Com. J1991001213034, sediu Municipiul Piteşti, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ALUNIS SRL în 2025?

ALUNIS SRL (CUI 134126) a avut o marjă de profit net de 39,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).