Retour à la recherche

ASTEC ROMANIA SRL

ActifAssujetti à la TVA

ASTEC ROMANIA SRL este o companie înființată în anul 2000 cu sediul în Măgurele, Ilfov. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 3.235.086 lei și un profit net de 675.462 lei cu 12 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 13260088 · Santé financière

Distincții top 106 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Ilfov n°4701CAEN 3319 n°10

Informations générales

NomASTEC ROMANIA SRL
CUI13260088
N° d'immatriculationJ2008003660234
AdresseATOMIŞTILOR, 401, Oraş Măgurele, Ilfov
Code CAEN principal3319
Date d'immatriculation25/11/2008
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
FLORESCU VALENTINadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,01 M RON

vs 3,24 M RON

≈ 597 k €

Profit net (2025)

613 k RON

vs 675 k RON

≈ 122 k €

Capitaluri proprii (2025)

900 k RON

vs 957 k RON

≈ 179 k €

Angajați (2025)

12
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 006 624
≈ 597 k €
613 388
≈ 122 k €
12
2024
3 235 086
≈ 650 k €
675 462
≈ 136 k €
12
2023
3 012 391
≈ 609 k €
677 961
≈ 137 k €
12
2022
4 143 351
≈ 840 k €
828 008
≈ 168 k €
13
2021
2 343 701
≈ 476 k €
299 966
≈ 61 k €
13
2020
2 053 481
≈ 425 k €
179 748
≈ 37,2 k €
12
2019
2 232 763
≈ 471 k €
192 907
≈ 40,7 k €
14
2018
2 069 762
≈ 445 k €
57 414
≈ 12,3 k €
16
2017
2 600 465
≈ 569 k €
227 429
≈ 49,8 k €
16
2016
2 492 860
≈ 555 k €
108 430
≈ 24,1 k €
16
2015
2 754 719
≈ 620 k €
277 912
≈ 62,5 k €
16
2014
3 257 973
≈ 733 k €
40 894
≈ 9,2 k €
15
2013
2 097 995
≈ 475 k €
103 153
≈ 23,3 k €
—
2012
1 643 153
≈ 369 k €
75 517
≈ 16,9 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

20,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

68,1%

Ratio de liquidité générale

1,51

Rotation des actifs

1,3

Chiffre d'affaires / salarié

251 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2000-08-08—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ASTEC ROMANIA SRL după CUI?

Cauți CUI 13260088. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ASTEC ROMANIA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ASTEC ROMANIA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ASTEC ROMANIA SRL, CUI 13260088, nr. Reg. Com. J2008003660234, sediu Oraş Măgurele, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ASTEC ROMANIA SRL în 2025?

ASTEC ROMANIA SRL (CUI 13260088) a avut o marjă de profit net de 20,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).