Retour à la recherche

DIASFIN SA

ActifAssujetti à la TVA

DIASFIN SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 2. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 775.296 lei și profitul net de 94.631 lei cu 4 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 132 · Santé financière

Classement en 2025 : București n°36107CAEN 6820 n°3234

Informations générales

NomDIASFIN SA
CUI132
N° d'immatriculationJ1991002352400
AdresseSos. PANTELIMON, 1, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Code CAEN principal6820
Date d'immatriculation02/05/1991
Administration fiscaleAdministraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forme juridiqueSA
Forme de propriétéPROPR.MIXTA-DE STAT SI PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

775 k RON

vs 769 k RON

≈ 154 k €

Profit net (2025)

94,6 k RON

vs 71,4 k RON

≈ 18,8 k €

Capitaluri proprii (2025)

12,3 M RON

vs 12,2 M RON

≈ 2,44 M €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
775 296
≈ 154 k €
94 631
≈ 18,8 k €
4
2024
769 394
≈ 155 k €
71 388
≈ 14,4 k €
5
2023
682 058
≈ 138 k €
41 648
≈ 8,42 k €
5
2022
632 912
≈ 128 k €
29 494
≈ 5,98 k €
4
2021
625 765
≈ 127 k €
28 876
≈ 5,87 k €
4
2020
752 703
≈ 156 k €
14 459
≈ 2,99 k €
4
2019
764 459
≈ 161 k €
6 848
≈ 1,44 k €
6
2018
873 908
≈ 188 k €
9 619
≈ 2,07 k €
11
2017
873 913
≈ 191 k €
11 772
≈ 2,58 k €
14
2016
825 610
≈ 184 k €
2 178
≈ 485 €
17
2015
1 120 940
≈ 252 k €
7 542
≈ 1,7 k €
19
2014
865 077
≈ 195 k €
22 024
≈ 4,96 k €
19
2013
787 869
≈ 178 k €
23 245
≈ 5,26 k €
20
2012
779 929
≈ 175 k €
16 768
≈ 3,76 k €
21

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

12,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

0,8%

Ratio de liquidité générale

7,77

Rotation des actifs

0,06

Chiffre d'affaires / salarié

194 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DIASFIN SA după CUI?

Cauți CUI 132. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DIASFIN SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DIASFIN SA?

Datele de facturare sunt denumirea DIASFIN SA, CUI 132, nr. Reg. Com. J1991002352400, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DIASFIN SA în 2025?

DIASFIN SA (CUI 132) a avut o marjă de profit net de 12,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).