Retour à la recherche

SNEBERGER LUNAPARK SRL

Actif

SNEBERGER LUNAPARK SRL este o companie înființată în anul 2000 cu sediul în satul Cărpiniș, județul Timiș. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 353.400 lei și un profit net de 47.923 lei cu 3 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 13059778 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°12834CAEN 9321 n°48

Informations générales

NomSNEBERGER LUNAPARK SRL
CUI13059778
N° d'immatriculationJ2000000512352
AdresseStr. A VI-A, 64, Sat Cărpiniş, Comuna Cărpiniş, Timiş
Code CAEN principal9321
Codes CAEN autorisés282233123315332093219329
Date d'immatriculation29/05/2000
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Jimbolia
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
ŠNEBERGER FERIadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

353 k RON

vs 296 k RON

≈ 70,1 k €

Profit net (2025)

47,9 k RON

vs -5,09 k RON

≈ 9,51 k €

Capitaluri proprii (2025)

79,4 k RON

vs 31,4 k RON

≈ 15,8 k €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
353 400
≈ 70,1 k €
47 923
≈ 9,51 k €
3
2024
296 135
≈ 59,5 k €
-5 085
≈ -1,02 k €
4
2023
288 815
≈ 58,4 k €
58 117
≈ 11,7 k €
3
2022
277 262
≈ 56,2 k €
-12 578
≈ -2,55 k €
4
2021
167 436
≈ 34 k €
1 958
≈ 398 €
2
2020
84 249
≈ 17,4 k €
36 745
≈ 7,6 k €
1
2019
148 422
≈ 31,3 k €
23 204
≈ 4,89 k €
3
2018
118 846
≈ 25,5 k €
-15 026
≈ -3,23 k €
2
2017
125 724
≈ 27,5 k €
16 661
≈ 3,65 k €
2
2016
113 398
≈ 25,3 k €
1 173
≈ 261 €
2
2015
68 593
≈ 15,4 k €
-7 172
≈ -1,61 k €
2
2014
73 710
≈ 16,6 k €
15 405
≈ 3,47 k €
1
2013
53 825
≈ 12,2 k €
-3 109
≈ -704 €
3
2012
106 124
≈ 23,8 k €
-4 776
≈ -1,07 k €
5

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

13,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

60,4%

Ratio de liquidité générale

2,84

Rotation des actifs

3,04

Chiffre d'affaires / salarié

118 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2000-12-012002-08-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma SNEBERGER LUNAPARK SRL după CUI?

Cauți CUI 13059778. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SNEBERGER LUNAPARK SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SNEBERGER LUNAPARK SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SNEBERGER LUNAPARK SRL, CUI 13059778, nr. Reg. Com. J2000000512352, sediu Sat Cărpiniş, Comuna Cărpiniş, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SNEBERGER LUNAPARK SRL în 2025?

SNEBERGER LUNAPARK SRL (CUI 13059778) a avut o marjă de profit net de 13,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).