IMUC S.R.L.
IMUC S.R.L. este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în satul Geamăna, comuna Bradu, județul Argeș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 52.494.047 lei și un profit net de 4.500.481 lei cu 114 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 128990 · Santé financière
Classement en 2025 : Argeș n°168CAEN 4299 n°10
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants légaux
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
52,5 M RON
≈ 10,4 M €
Profit net (2025)
4,5 M RON
≈ 893 k €
Capitaluri proprii (2025)
10,5 M RON
≈ 2,08 M €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 52 494 047 ≈ 10,4 M € | 4 500 481 ≈ 893 k € | 114 |
| 2024 | 38 113 710 ≈ 7,66 M € | 3 168 129 ≈ 637 k € | 116 |
| 2023 | 38 913 081 ≈ 7,87 M € | 2 894 916 ≈ 585 k € | 110 |
| 2022 | 29 602 744 ≈ 6 M € | 856 352 ≈ 174 k € | 131 |
| 2021 | 30 249 955 ≈ 6,15 M € | 2 352 362 ≈ 478 k € | 147 |
| 2020 | 25 654 632 ≈ 5,3 M € | 2 896 681 ≈ 599 k € | 153 |
| 2019 | 26 191 420 ≈ 5,52 M € | 3 369 192 ≈ 710 k € | 151 |
| 2018 | 22 728 702 ≈ 4,88 M € | 442 642 ≈ 95,1 k € | 158 |
| 2017 | 21 250 847 ≈ 4,65 M € | 871 945 ≈ 191 k € | 172 |
| 2016 | 20 302 618 ≈ 4,52 M € | 422 119 ≈ 94 k € | 177 |
| 2015 | 20 602 699 ≈ 4,64 M € | 1 259 007 ≈ 283 k € | 219 |
| 2014 | 19 993 891 ≈ 4,5 M € | 962 353 ≈ 217 k € | 226 |
| 2013 | 28 108 115 ≈ 6,36 M € | 1 355 782 ≈ 307 k € | 278 |
| 2012 | 33 028 746 ≈ 7,41 M € | 2 862 548 ≈ 642 k € | 332 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
8,6%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
42,9%
Ratio de liquidité générale
1,37
Rotation des actifs
1,16
Chiffre d'affaires / salarié
460 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Entreprises avec des administrateurs communs
- ACTIV NEED CONSULTING SRL
Administrateur commun : BOIANGIU ANGELICA
- AXIMA CONSTRUCT S.R.L.
Administrateur commun : SIMION GEORGIANA-DENISA
- S.M.R.SUDURA & MONTAJ S.R.L.
Administrateur commun : POPESCU MIRCEA
- ACTIV ACUM SRL
Administrateur commun : BOIANGIU ANGELICA
- ALTARO SRL
Administrateur commun : PASCU PETRU ADRIAN
- ARMONT SA
Administrateur commun : DIMIAN TOMIŢĂ
- BETA CONSTRUCTII MONTAJ SA
Administrateur commun : DIMIAN TOMIŢĂ
- C.S.M.R. CONDUCTE & STRUCTURI METALICE S.R.L.
Administrateur commun : PASCU PETRU ADRIAN
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 1993-07-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma IMUC S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 128990. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IMUC S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru IMUC S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea IMUC S.R.L., CUI 128990, nr. Reg. Com. J1991000236038, sediu Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are IMUC S.R.L. în 2025?
IMUC S.R.L. (CUI 128990) a avut o marjă de profit net de 8,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).