Retour à la recherche

METABET C.F. S.A.

ActifAssujetti à la TVA

METABET C.F. S.A. este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în municipiul Pitești. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 124.214.534 lei și un profit net de 20.890.558 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 128507 · Santé financière

Distincții top 102 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Argeș n°85CAEN 2511 n°19

Informations générales

NomMETABET C.F. S.A.
CUI128507
N° d'immatriculationJ2012001771038
AdresseTUDOR VLADIMIRESCU, 115, Municipiul Piteşti, Argeş
Code CAEN principal2511
Date d'immatriculation18/12/2012
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Argeş
Forme juridiqueSA
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

111 M RON

vs 124 M RON

≈ 22,1 M €

Profit net (2025)

17 M RON

vs 20,9 M RON

≈ 3,38 M €

Capitaluri proprii (2025)

153 M RON

vs 135 M RON

≈ 30,3 M €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
111 294 003
≈ 22,1 M €
17 016 355
≈ 3,38 M €
0
2024
124 214 534
≈ 25 M €
20 890 558
≈ 4,2 M €
367
2023
96 850 235
≈ 19,6 M €
12 051 658
≈ 2,44 M €
390
2022
73 711 078
≈ 14,9 M €
8 279 116
≈ 1,68 M €
411
2021
84 514 309
≈ 17,2 M €
6 615 082
≈ 1,34 M €
432
2020
67 024 252
≈ 13,9 M €
8 597 514
≈ 1,78 M €
442
2019
65 050 561
≈ 13,7 M €
1 275 706
≈ 269 k €
439
2018
89 717 802
≈ 19,3 M €
1 337 356
≈ 287 k €
395
2017
59 331 437
≈ 13 M €
5 158 173
≈ 1,13 M €
433
2016
85 233 596
≈ 19 M €
11 383 303
≈ 2,53 M €
510
2015
82 747 751
≈ 18,6 M €
7 516 302
≈ 1,69 M €
506
2014
75 395 484
≈ 17 M €
4 893 382
≈ 1,1 M €
476
2013
62 086 999
≈ 14,1 M €
3 104 725
≈ 703 k €
475
2012
60 240 727
≈ 13,5 M €
2 308 271
≈ 518 k €
470

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

15,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

11,1%

Ratio de liquidité générale

2,81

Rotation des actifs

0,51

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma METABET C.F. S.A. după CUI?

Cauți CUI 128507. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru METABET C.F. S.A.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru METABET C.F. S.A.?

Datele de facturare sunt denumirea METABET C.F. S.A., CUI 128507, nr. Reg. Com. J2012001771038, sediu Municipiul Piteşti, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are METABET C.F. S.A. în 2025?

METABET C.F. S.A. (CUI 128507) a avut o marjă de profit net de 15,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).