Retour à la recherche

CERACONS SRL

ActifAssujetti à la TVA

CERACONS SRL este o companie înființată în anul 2000 cu sediul în municipiul Huși, județul Vaslui. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 4120 pentru lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și neRezidențiale.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 12830903 · Santé financière

Classement en 2025 : Vaslui n°3480CAEN 4120 n°13840

Informations générales

NomCERACONS SRL
CUI12830903
N° d'immatriculationJ2000000065377
AdresseVIILOR, 14, Municipiul Huşi, Vaslui
Code CAEN principal4100
Codes CAEN autorisés4120467368207732
Date d'immatriculation21/03/2000
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Huşi
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
ROMILA ALBERTadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

222 k RON

vs 316 k RON

≈ 44,1 k €

Profit net (2025)

122 k RON

vs 131 k RON

≈ 24,2 k €

Capitaluri proprii (2025)

903 k RON

vs 941 k RON

≈ 179 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
222 169
≈ 44,1 k €
121 886
≈ 24,2 k €
2
2024
316 262
≈ 63,6 k €
131 471
≈ 26,4 k €
2
2023
404 313
≈ 81,7 k €
72 557
≈ 14,7 k €
2
2022
443 309
≈ 89,9 k €
65 995
≈ 13,4 k €
2
2021
462 322
≈ 94 k €
4 225
≈ 859 €
3
2020
1 122 117
≈ 232 k €
7 833
≈ 1,62 k €
4
2019
2 308 679
≈ 487 k €
416 507
≈ 87,8 k €
2
2018
4 102 812
≈ 882 k €
246 508
≈ 53 k €
47
2017
5 980 496
≈ 1,31 M €
173 520
≈ 38 k €
71
2016
5 584 816
≈ 1,24 M €
299 504
≈ 66,7 k €
75
2015
15 827 200
≈ 3,56 M €
797 098
≈ 179 k €
89
2014
6 521 986
≈ 1,47 M €
155 864
≈ 35,1 k €
89
2013
5 098 631
≈ 1,15 M €
99 296
≈ 22,5 k €
89
2012
9 144 410
≈ 2,05 M €
226 327
≈ 50,8 k €
113

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

54,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

13,5%

Ratio de liquidité générale

0,52

Rotation des actifs

0,19

Chiffre d'affaires / salarié

111 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2000-03-27—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CERACONS SRL după CUI?

Cauți CUI 12830903. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CERACONS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CERACONS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CERACONS SRL, CUI 12830903, nr. Reg. Com. J2000000065377, sediu Municipiul Huşi, Vaslui.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CERACONS SRL în 2025?

CERACONS SRL (CUI 12830903) a avut o marjă de profit net de 54,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).