Retour à la recherche

GALFLEX SRL

ActifAssujetti à la TVA

GALFLEX SRL este o companie înființată în anul 2000 cu sediul în Comuna Baciu, județul Cluj. Activitatea principală este comerțul cu ridicata al mașinilor-unelte, înregistrând o cifră de afaceri de 2.416.468 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 12716233 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°4370CAEN 4662 n°157

Informations générales

NomGALFLEX SRL
CUI12716233
N° d'immatriculationJ2000000184122
AdresseVIŞINULUI, 18, Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj
Code CAEN principal4662
Date d'immatriculation23/02/2000
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
GALL IOAN VINCZEZOadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,42 M RON

vs 2,52 M RON

≈ 480 k €

Profit net (2025)

140 k RON

vs 181 k RON

≈ 27,9 k €

Capitaluri proprii (2025)

141 k RON

vs 182 k RON

≈ 27,9 k €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 416 468
≈ 480 k €
140 399
≈ 27,9 k €
3
2024
2 516 095
≈ 506 k €
181 491
≈ 36,5 k €
3
2023
2 354 628
≈ 476 k €
173 479
≈ 35,1 k €
4
2022
2 083 775
≈ 423 k €
203 275
≈ 41,2 k €
3
2021
1 945 971
≈ 395 k €
145 078
≈ 29,5 k €
4
2020
2 027 438
≈ 419 k €
151 626
≈ 31,3 k €
4
2019
1 956 838
≈ 412 k €
66 626
≈ 14 k €
4
2018
2 571 733
≈ 553 k €
214 838
≈ 46,2 k €
4
2017
2 361 029
≈ 517 k €
166 626
≈ 36,5 k €
4
2016
2 002 383
≈ 446 k €
87 329
≈ 19,4 k €
4
2015
2 002 630
≈ 451 k €
81 582
≈ 18,4 k €
4
2014
1 681 097
≈ 378 k €
51 780
≈ 11,7 k €
4
2013
1 451 094
≈ 328 k €
39 793
≈ 9 k €
4
2012
1 455 531
≈ 327 k €
25 078
≈ 5,63 k €
5

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

5,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,8%

Ratio de liquidité générale

1,09

Rotation des actifs

2,69

Chiffre d'affaires / salarié

805 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2000-02-25—

Întrebări frecvente

Cum verific firma GALFLEX SRL după CUI?

Cauți CUI 12716233. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GALFLEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GALFLEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GALFLEX SRL, CUI 12716233, nr. Reg. Com. J2000000184122, sediu Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GALFLEX SRL în 2025?

GALFLEX SRL (CUI 12716233) a avut o marjă de profit net de 5,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).