Retour à la recherche

M.I.S-GRUP SRL

ActifAssujetti à la TVA

M.I.S-GRUP SRL este o companie înființată în anul 1999 cu sediul în sat Anies, comuna Maieru, județul Bistrița-Năsăud. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 340.846.338 lei și un profit net de 20.822.096 lei cu 187 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 12472562 · Santé financière

Distincții top 104 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Roumanie n°851Bistrița-Năsăud n°7CAEN 4100 n°13

Informations générales

NomM.I.S-GRUP SRL
CUI12472562
N° d'immatriculationJ1999000325068
AdresseStr. PRINCIPALA, 79, Sat Anies, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud
Code CAEN principal4100
Date d'immatriculation03/12/1999
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Bistriţa Năsăud
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
FARCAS VIRGINIAadministrator
FARCAS IOANadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

341 M RON

vs 329 M RON

≈ 67,7 M €

Profit net (2025)

20,8 M RON

vs 19,9 M RON

≈ 4,13 M €

Capitaluri proprii (2025)

127 M RON

vs 109 M RON

≈ 25,1 M €

Angajați (2025)

187
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
340 846 338
≈ 67,7 M €
20 822 096
≈ 4,13 M €
187
2024
328 968 505
≈ 66,1 M €
19 876 068
≈ 4 M €
180
2023
312 964 865
≈ 63,3 M €
17 039 993
≈ 3,44 M €
198
2022
195 312 557
≈ 39,6 M €
13 977 404
≈ 2,83 M €
188
2021
126 192 749
≈ 25,6 M €
9 228 323
≈ 1,88 M €
183
2020
118 721 132
≈ 24,5 M €
8 410 296
≈ 1,74 M €
172
2019
81 067 613
≈ 17,1 M €
7 420 082
≈ 1,56 M €
138
2018
41 303 574
≈ 8,88 M €
5 202 334
≈ 1,12 M €
172
2017
23 131 934
≈ 5,06 M €
1 503 933
≈ 329 k €
162
2016
61 232 605
≈ 13,6 M €
2 828 148
≈ 630 k €
170
2015
85 335 930
≈ 19,2 M €
5 006 138
≈ 1,13 M €
186
2014
63 317 985
≈ 14,2 M €
828 094
≈ 186 k €
176
2013
43 288 079
≈ 9,8 M €
663 702
≈ 150 k €
169
2012
56 244 442
≈ 12,6 M €
645 607
≈ 145 k €
170

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

6,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

16,4%

Ratio de liquidité générale

2,15

Rotation des actifs

1,08

Chiffre d'affaires / salarié

1,82 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1999-12-08—

Întrebări frecvente

Cum verific firma M.I.S-GRUP SRL după CUI?

Cauți CUI 12472562. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru M.I.S-GRUP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru M.I.S-GRUP SRL?

Datele de facturare sunt denumirea M.I.S-GRUP SRL, CUI 12472562, nr. Reg. Com. J1999000325068, sediu Sat Anies, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are M.I.S-GRUP SRL în 2025?

M.I.S-GRUP SRL (CUI 12472562) a avut o marjă de profit net de 6,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).