Retour à la recherche

TOP INVEST SRL

ActifAssujetti à la TVA

TOP INVEST SRL este o companie înființată în anul 1999 cu sediul în municipiul Iași. Activitatea principală este comerțul cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 12405733 · Santé financière

Classement en 2025 : Iași n°9197CAEN 4645 n°456

Informations générales

NomTOP INVEST SRL
CUI12405733
N° d'immatriculationJ1999000814229
AdresseTRANTOMIR, 2, Municipiul Iaşi, Iaşi
Code CAEN principal6820
Date d'immatriculation04/11/1999
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
BOCAN CIPRIAN ILIEadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

410 k RON

vs 405 k RON

≈ 81,4 k €

Profit net (2025)

252 k RON

vs 215 k RON

≈ 50,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,93 M RON

vs 1,68 M RON

≈ 384 k €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
410 257
≈ 81,4 k €
252 239
≈ 50,1 k €
0
2024
405 391
≈ 81,5 k €
215 295
≈ 43,3 k €
—
2023
386 266
≈ 78,1 k €
168 755
≈ 34,1 k €
1
2022
331 066
≈ 67,1 k €
132 358
≈ 26,8 k €
1
2021
242 283
≈ 49,2 k €
92 702
≈ 18,8 k €
0
2020
104 313
≈ 21,6 k €
17 111
≈ 3,54 k €
0
2019
25 686
≈ 5,41 k €
782 854
≈ 165 k €
0
2018
27 242
≈ 5,85 k €
21 311
≈ 4,58 k €
—
2017
78 662
≈ 17,2 k €
32 468
≈ 7,11 k €
—
2016
77 433
≈ 17,2 k €
54 868
≈ 12,2 k €
—
2015
57 321
≈ 12,9 k €
66 533
≈ 15 k €
—
2014
39 189
≈ 8,82 k €
51 785
≈ 11,7 k €
0
2013
42 435
≈ 9,6 k €
27 791
≈ 6,29 k €
—
2012
42 734
≈ 9,59 k €
31 869
≈ 7,15 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

61,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

13,1%

Ratio de liquidité générale

0,07

Rotation des actifs

0,14

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1999-11-17—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TOP INVEST SRL după CUI?

Cauți CUI 12405733. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TOP INVEST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TOP INVEST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TOP INVEST SRL, CUI 12405733, nr. Reg. Com. J1999000814229, sediu Municipiul Iaşi, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TOP INVEST SRL în 2025?

TOP INVEST SRL (CUI 12405733) a avut o marjă de profit net de 61,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).