Retour à la recherche

FRASINUL SRL

ActifAssujetti à la TVA

FRASINUL SRL este o companie înființată în anul 1999 cu sediul în sat Anies, comuna Maieru, județul Bistrița-Năsăud. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 695.541.590 lei, un profit net de 98.748.857 lei și 287 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 12337680 · Santé financière

Distincții top 109 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

+ 3 alte distincții în alți ani sau pe alte categorii.

Classement en 2025 : Roumanie n°393Bistrița-Năsăud n°2CAEN 4120 n°6

Informations générales

NomFRASINUL SRL
CUI12337680
N° d'immatriculationJ1999000278065
Adresse59, Sat Anies, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud
Code CAEN principal4100
Date d'immatriculation26/10/1999
Administration fiscaleDirecţia Generală de Administrare a Marilor Contribuabili
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
LARIONESI PAVELadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

696 M RON

vs 441 M RON

≈ 138 M €

Profit net (2025)

98,7 M RON

vs 76,9 M RON

≈ 19,6 M €

Capitaluri proprii (2025)

178 M RON

vs 106 M RON

≈ 35,3 M €

Angajați (2025)

287
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
695 541 590
≈ 138 M €
98 748 857
≈ 19,6 M €
287
2024
440 773 769
≈ 88,6 M €
76 855 696
≈ 15,4 M €
272
2023
232 247 248
≈ 47 M €
9 914 251
≈ 2 M €
227
2022
250 815 860
≈ 50,9 M €
9 519 938
≈ 1,93 M €
214
2021
189 627 978
≈ 38,5 M €
5 935 732
≈ 1,21 M €
228
2020
111 601 526
≈ 23,1 M €
4 248 323
≈ 878 k €
233
2019
115 231 107
≈ 24,3 M €
5 734 351
≈ 1,21 M €
217
2018
105 988 714
≈ 22,8 M €
4 222 386
≈ 907 k €
269
2017
72 495 345
≈ 15,9 M €
717 651
≈ 157 k €
283
2016
72 260 744
≈ 16,1 M €
551 971
≈ 123 k €
296
2015
107 040 513
≈ 24,1 M €
8 531 112
≈ 1,92 M €
274
2014
109 344 150
≈ 24,6 M €
4 165 824
≈ 937 k €
224
2013
83 340 516
≈ 18,9 M €
1 576 625
≈ 357 k €
239
2012
76 469 845
≈ 17,2 M €
1 177 058
≈ 264 k €
218

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

14,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

55,5%

Ratio de liquidité générale

1,2

Rotation des actifs

1,57

Chiffre d'affaires / salarié

2,42 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1999-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FRASINUL SRL după CUI?

Cauți CUI 12337680. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FRASINUL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FRASINUL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FRASINUL SRL, CUI 12337680, nr. Reg. Com. J1999000278065, sediu Sat Anies, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FRASINUL SRL în 2025?

FRASINUL SRL (CUI 12337680) a avut o marjă de profit net de 14,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).