Retour à la recherche

G D 400 INVEST SA

ActifAssujetti à la TVA

G D 400 INVEST SA este o companie înființată în anul 1999 cu sediul în Comuna Apahida, Cluj. Activitatea principală este distribuția combustibililor gazoși prin conducte conform codului CAEN 3522.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 12190812 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°20950CAEN 3522 n°39

Informations générales

NomG D 400 INVEST SA
CUI12190812
N° d'immatriculationJ1999001190126
AdresseSat DEZMIR STR. DEALULUI, 3, Comuna Apahida, Cluj
Code CAEN principal3522
Codes CAEN autorisés352268207739
Date d'immatriculation29/09/1999
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSA
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MĂRGINEAN VIORELadministrator
SUCIU CORNELadministrator
TODOR SANDU DĂNUŢadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

240 k RON

vs 54,7 k RON

≈ 47,6 k €

Profit net (2025)

109 k RON

vs -44,7 k RON

≈ 21,7 k €

Capitaluri proprii (2025)

321 k RON

vs 212 k RON

≈ 63,8 k €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
239 639
≈ 47,6 k €
109 401
≈ 21,7 k €
0
2024
54 657
≈ 11 k €
-44 657
≈ -8,98 k €
—
2023
76 137
≈ 15,4 k €
-39 067
≈ -7,9 k €
—
2022
27 212
≈ 5,52 k €
-47 924
≈ -9,72 k €
—
2021
26 230
≈ 5,33 k €
-85 696
≈ -17,4 k €
—
2020
155 546
≈ 32,2 k €
53 652
≈ 11,1 k €
—
2019
87 219
≈ 18,4 k €
64 028
≈ 13,5 k €
0
2018
34 235
≈ 7,36 k €
10 162
≈ 2,18 k €
—
2017
7 160
≈ 1,57 k €
3 103
≈ 679 €
—
2016
20 786
≈ 4,63 k €
-28 512
≈ -6,35 k €
—
2015
12 013
≈ 2,7 k €
-24 889
≈ -5,6 k €
—
2014
3 744
≈ 842 €
-132 651
≈ -29,8 k €
—
2013
551 988
≈ 125 k €
434 160
≈ 98,2 k €
0
2012
0
≈ 0 €
-41 593
≈ -9,33 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

45,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

34%

Ratio de liquidité générale

6,17

Rotation des actifs

0,62

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1999-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma G D 400 INVEST SA după CUI?

Cauți CUI 12190812. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru G D 400 INVEST SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru G D 400 INVEST SA?

Datele de facturare sunt denumirea G D 400 INVEST SA, CUI 12190812, nr. Reg. Com. J1999001190126, sediu Comuna Apahida, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are G D 400 INVEST SA în 2025?

G D 400 INVEST SA (CUI 12190812) a avut o marjă de profit net de 45,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).