Retour à la recherche

MAGNIS SRL

ActifAssujetti à la TVA

MAGNIS SRL este o companie înființată în anul 1999 cu sediul în municipiul Craiova. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.100.486 lei și un profit net de 507.642 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 12111002 · Santé financière

Classement en 2025 : Dolj n°3295CAEN 4619 n°1411

Informations générales

NomMAGNIS SRL
CUI12111002
N° d'immatriculationJ1999000523169
AdresseROVINE, 40, Municipiul Craiova, Dolj
Code CAEN principal4619
Codes CAEN autorisés461946905520554055906820
Date d'immatriculation30/08/1999
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
BOLD TONY-CORNELadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,1 M RON

vs 1,19 M RON

≈ 218 k €

Profit net (2025)

508 k RON

vs 484 k RON

≈ 101 k €

Capitaluri proprii (2025)

508 k RON

vs 485 k RON

≈ 101 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 100 486
≈ 218 k €
507 642
≈ 101 k €
2
2024
1 185 298
≈ 238 k €
484 321
≈ 97,4 k €
2
2023
952 192
≈ 192 k €
489 277
≈ 98,9 k €
2
2022
934 390
≈ 189 k €
496 559
≈ 101 k €
2
2021
596 160
≈ 121 k €
307 743
≈ 62,5 k €
2
2020
2 413 375
≈ 499 k €
883 263
≈ 183 k €
2
2019
558 531
≈ 118 k €
293 597
≈ 61,9 k €
1
2018
525 158
≈ 113 k €
339 743
≈ 73 k €
1
2017
391 717
≈ 85,8 k €
272 490
≈ 59,7 k €
1
2016
264 554
≈ 58,9 k €
192 315
≈ 42,8 k €
1
2015
156 035
≈ 35,1 k €
77 179
≈ 17,4 k €
1
2014
173 586
≈ 39,1 k €
77 516
≈ 17,4 k €
1
2013
123 942
≈ 28 k €
50 625
≈ 11,5 k €
1
2012
179 010
≈ 40,2 k €
51 133
≈ 11,5 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

46,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

100%

Ratio de liquidité générale

0,43

Rotation des actifs

0,95

Chiffre d'affaires / salarié

550 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1999-09-10—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MAGNIS SRL după CUI?

Cauți CUI 12111002. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MAGNIS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MAGNIS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MAGNIS SRL, CUI 12111002, nr. Reg. Com. J1999000523169, sediu Municipiul Craiova, Dolj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MAGNIS SRL în 2025?

MAGNIS SRL (CUI 12111002) a avut o marjă de profit net de 46,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).