Retour à la recherche

MARCASIT M.A. SRL

ActifAssujetti à la TVA

MARCASIT M.A. SRL este o companie înființată în anul 1999 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 570.248 lei și un profit net de 2816 lei cu 5 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 11996186 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°9303CAEN 4222 n°274

Informations générales

NomMARCASIT M.A. SRL
CUI11996186
N° d'immatriculationJ1999000668350
AdresseStr. LEV NICOLAEVICI TOLSTOI, 12, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal4222
Codes CAEN autorisés42226110
Date d'immatriculation22/07/1999
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

570 k RON

vs 503 k RON

≈ 113 k €

Profit net (2025)

2,82 k RON

vs -109 k RON

≈ 559 €

Capitaluri proprii (2025)

170 k RON

vs 172 k RON

≈ 33,7 k €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
570 248
≈ 113 k €
2 816
≈ 559 €
5
2024
503 393
≈ 101 k €
-109 441
≈ -22 k €
6
2023
690 630
≈ 140 k €
139 189
≈ 28,1 k €
0
2022
663 345
≈ 135 k €
92 745
≈ 18,8 k €
7
2021
658 154
≈ 134 k €
12 054
≈ 2,45 k €
10
2020
866 079
≈ 179 k €
132 805
≈ 27,5 k €
13
2019
1 094 879
≈ 231 k €
77 901
≈ 16,4 k €
15
2018
1 635 964
≈ 352 k €
51 021
≈ 11 k €
16
2017
2 217 534
≈ 485 k €
581 696
≈ 127 k €
15
2016
2 140 418
≈ 477 k €
312 696
≈ 69,6 k €
18
2015
1 713 892
≈ 386 k €
152 563
≈ 34,3 k €
17
2014
1 703 503
≈ 383 k €
245 576
≈ 55,3 k €
18
2013
1 333 564
≈ 302 k €
32 047
≈ 7,25 k €
21
2012
1 751 355
≈ 393 k €
91 877
≈ 20,6 k €
29

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

0,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

1,7%

Ratio de liquidité générale

2,65

Rotation des actifs

2,28

Chiffre d'affaires / salarié

114 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1999-07-30—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MARCASIT M.A. SRL după CUI?

Cauți CUI 11996186. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MARCASIT M.A. SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MARCASIT M.A. SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MARCASIT M.A. SRL, CUI 11996186, nr. Reg. Com. J1999000668350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MARCASIT M.A. SRL în 2025?

MARCASIT M.A. SRL (CUI 11996186) a avut o marjă de profit net de 0,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).