Retour à la recherche

VAL FARM SRL

ActifAssujetti à la TVA

VAL FARM SRL este o companie înființată în anul 1999 cu sediul în orașul Hațeg, județul Hunedoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 4.547.436 lei și un profit net de 353.798 lei cu 5 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 11801373 · Santé financière

Classement en 2025 : Hunedoara n°546CAEN 4773 n°746

Informations générales

NomVAL FARM SRL
CUI11801373
N° d'immatriculationJ1999000367200
AdresseStr. TUDOR VLADIMIRESCU, 7, Loc. Haţeg, Oraş Haţeg, Hunedoara
Code CAEN principal4773
Codes CAEN autorisés47734775
Date d'immatriculation28/04/1999
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Haţeg
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,55 M RON

vs 4,3 M RON

≈ 903 k €

Profit net (2025)

354 k RON

vs 412 k RON

≈ 70,2 k €

Capitaluri proprii (2025)

413 k RON

vs 469 k RON

≈ 81,9 k €

Angajați (2025)

5

2025

4,55 M RON

+6%față de 2024Profit net354 k RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20121,8 M RONProfit net: 175 k RON
20131,72 M RONProfit net: 171 k RON
20141,6 M RONProfit net: 121 k RON
20151,79 M RONProfit net: 192 k RON
20161,68 M RONProfit net: 185 k RON
20171,76 M RONProfit net: 187 k RON
20182,01 M RONProfit net: 224 k RON
20192,43 M RONProfit net: 257 k RON
20203,37 M RONProfit net: 461 k RON
20223,89 M RONProfit net: 401 k RON
20234,34 M RONProfit net: 412 k RON
20244,3 M RONProfit net: 412 k RON
20254,55 M RONProfit net: 354 k RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4 547 436
≈ 903 k €
353 798
≈ 70,2 k €
5
2024
4 303 842
≈ 865 k €
412 247
≈ 82,9 k €
5
2023
4 340 734
≈ 878 k €
412 088
≈ 83,3 k €
6
2022
3 889 396
≈ 789 k €
400 646
≈ 81,2 k €
6
2020
3 367 504
≈ 696 k €
460 562
≈ 95,2 k €
6
2019
2 429 041
≈ 512 k €
256 678
≈ 54,1 k €
6
2018
2 013 303
≈ 433 k €
224 325
≈ 48,2 k €
—
2017
1 757 338
≈ 385 k €
186 613
≈ 40,9 k €
—
2016
1 682 154
≈ 375 k €
185 253
≈ 41,3 k €
6
2015
1 786 694
≈ 402 k €
192 296
≈ 43,3 k €
—
2014
1 602 563
≈ 361 k €
120 768
≈ 27,2 k €
—
2013
1 721 853
≈ 390 k €
171 347
≈ 38,8 k €
—
2012
1 796 433
≈ 403 k €
174 656
≈ 39,2 k €
5
2021Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

7,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

85,8%

Ratio de liquidité générale

1,29

Rotation des actifs

3,16

Chiffre d'affaires / salarié

909 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1999-05-31—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VAL FARM SRL după CUI?

Cauți CUI 11801373. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VAL FARM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VAL FARM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VAL FARM SRL, CUI 11801373, nr. Reg. Com. J1999000367200, sediu Loc. Haţeg, Oraş Haţeg, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VAL FARM SRL în 2025?

VAL FARM SRL (CUI 11801373) a avut o marjă de profit net de 7,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).