Retour à la recherche

OUT WEAR SRL

ActifAssujetti à la TVA

OUT WEAR SRL este o companie înființată în anul 1999 cu sediul în satul Gilău, județul Cluj. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 4.755.669 lei și un profit net de -291.436 lei cu 34 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 11656842 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°3052CAEN 4771 n°155

Informations générales

NomOUT WEAR SRL
CUI11656842
N° d'immatriculationJ1999000465120
AdresseSat Gilău, Comuna Gilău, Cluj
Code CAEN principal4771
Date d'immatriculation07/04/1999
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,8 M RON

vs 4,76 M RON

≈ 754 k €

Profit net (2025)

487 k RON

vs -291 k RON

≈ 96,8 k €

Capitaluri proprii (2025)

488 k RON

vs 947 k RON

≈ 96,8 k €

Angajați (2025)

31
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 797 452
≈ 754 k €
487 469
≈ 96,8 k €
31
2024
4 755 669
≈ 956 k €
-291 436
≈ -58,6 k €
34
2023
5 490 762
≈ 1,11 M €
336 631
≈ 68,1 k €
30
2022
5 469 225
≈ 1,11 M €
172 808
≈ 35 k €
33
2021
5 498 513
≈ 1,12 M €
369 947
≈ 75,2 k €
39
2020
4 548 033
≈ 940 k €
113 715
≈ 23,5 k €
45
2019
5 641 628
≈ 1,19 M €
318 595
≈ 67,1 k €
41
2018
4 984 324
≈ 1,07 M €
145 010
≈ 31,2 k €
41
2017
4 878 451
≈ 1,07 M €
509 766
≈ 112 k €
28
2016
5 386 570
≈ 1,2 M €
884 436
≈ 197 k €
35
2015
5 394 944
≈ 1,21 M €
757 160
≈ 170 k €
22
2014
4 081 588
≈ 918 k €
295 865
≈ 66,6 k €
22
2013
3 767 230
≈ 853 k €
-28 182
≈ -6,38 k €
20
2012
4 359 298
≈ 978 k €
110 909
≈ 24,9 k €
16

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

12,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

1,01

Rotation des actifs

2,03

Chiffre d'affaires / salarié

122 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1999-04-15—

Întrebări frecvente

Cum verific firma OUT WEAR SRL după CUI?

Cauți CUI 11656842. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru OUT WEAR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru OUT WEAR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea OUT WEAR SRL, CUI 11656842, nr. Reg. Com. J1999000465120, sediu Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are OUT WEAR SRL în 2025?

OUT WEAR SRL (CUI 11656842) a avut o marjă de profit net de 12,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).