Retour à la recherche

NELYFAN SRL

ActifAssujetti à la TVA

NELYFAN SRL este o companie înființată în anul 1999 cu sediul în satul Piscu, județul Galați. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 6.723.900 lei și un profit net de 583.733 lei cu 13 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 11656095 · Santé financière

Classement en 2025 : Galați n°608CAEN 4711 n°1195

Informations générales

NomNELYFAN SRL
CUI11656095
N° d'immatriculationJ1999000206178
AdresseŞtefan cel Mare, 126, Sat Piscu, Comuna Piscu, Galaţi
Code CAEN principal4712
Codes CAEN autorisés4711471247214724477656307420
Date d'immatriculation01/04/1999
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
ȘTEFAN IONELIAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

6,72 M RON

vs 6,68 M RON

≈ 1,33 M €

Profit net (2025)

584 k RON

vs 735 k RON

≈ 116 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,19 M RON

vs 935 k RON

≈ 235 k €

Angajați (2025)

13
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
6 723 900
≈ 1,33 M €
583 733
≈ 116 k €
13
2024
6 680 595
≈ 1,34 M €
734 811
≈ 148 k €
12
2023
5 838 579
≈ 1,18 M €
619 887
≈ 125 k €
12
2022
3 722 309
≈ 755 k €
309 528
≈ 62,8 k €
12
2021
1 957 681
≈ 398 k €
72 013
≈ 14,6 k €
11
2020
2 009 741
≈ 415 k €
109 980
≈ 22,7 k €
9
2019
1 256 093
≈ 265 k €
109 401
≈ 23,1 k €
7
2018
1 107 805
≈ 238 k €
-570
≈ -122 €
6
2017
1 212 182
≈ 265 k €
18 616
≈ 4,08 k €
7
2016
1 274 008
≈ 284 k €
54 145
≈ 12,1 k €
9
2015
1 201 854
≈ 270 k €
75 226
≈ 16,9 k €
9
2014
864 680
≈ 195 k €
43 321
≈ 9,75 k €
8
2013
827 469
≈ 187 k €
54 905
≈ 12,4 k €
8
2012
811 302
≈ 182 k €
48 846
≈ 11 k €
8

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

8,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

49,2%

Ratio de liquidité générale

2,27

Rotation des actifs

3,6

Chiffre d'affaires / salarié

517 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2006-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NELYFAN SRL după CUI?

Cauți CUI 11656095. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NELYFAN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NELYFAN SRL?

Datele de facturare sunt denumirea NELYFAN SRL, CUI 11656095, nr. Reg. Com. J1999000206178, sediu Sat Piscu, Comuna Piscu, Galaţi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NELYFAN SRL în 2025?

NELYFAN SRL (CUI 11656095) a avut o marjă de profit net de 8,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).