Retour à la recherche

CARREFOUR ROMANIA SA

ActifAssujetti à la TVA

Carrefour Romania SA este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în București Sectorul 2. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 14.184.125.247 lei și un profit net de -64.396.658 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 11588780 · Santé financière

Distincții top 107 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

+ 1 alte distincții în alți ani sau pe alte categorii.

Classement en 2025 : Roumanie n°10București n°6CAEN 4711 n°4

Informations générales

NomCARREFOUR ROMANIA SA
CUI11588780
N° d'immatriculationJ2007007766403
AdresseGARA HERĂSTRĂU, 4C, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Code CAEN principal4711
Date d'immatriculation18/04/2007
Administration fiscaleDirecţia Generală de Administrare a Marilor Contribuabili
Forme juridiqueSA
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
PAVĂL KARINAadministrator
BICA HIOARĂ ANDREIadministrator
CAPRARIU ZENO MUGUREL CORIOLANreprezentant al persoanei juridice

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

14,2 Md RON

vs 12,5 Md RON

≈ 2,82 Md €

Profit net (2025)

-64,4 M RON

vs 52,5 M RON

≈ -12,8 M €

Capitaluri proprii (2025)

779 M RON

vs 909 M RON

≈ 155 M €

Angajați (2025)

12 673
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
14 184 125 247
≈ 2,82 Md €
-64 396 658
≈ -12,8 M €
12 673
2024
12 543 806 855
≈ 2,52 Md €
52 475 186
≈ 10,5 M €
10 141
2023
11 350 140 806
≈ 2,29 Md €
249 032 558
≈ 50,3 M €
9 278
2022
10 399 428 643
≈ 2,11 Md €
314 113 675
≈ 63,7 M €
9 487
2021
9 396 773 844
≈ 1,91 Md €
329 741 784
≈ 67 M €
10 315
2020
9 019 087 600
≈ 1,86 Md €
235 549 150
≈ 48,7 M €
10 523
2019
8 160 456 319
≈ 1,72 Md €
196 811 388
≈ 41,5 M €
10 210
2018
7 315 834 802
≈ 1,57 Md €
261 712 438
≈ 56,2 M €
9 997
2017
6 748 911 268
≈ 1,48 Md €
209 713 686
≈ 45,9 M €
9 939
2016
5 673 677 672
≈ 1,26 Md €
164 089 672
≈ 36,5 M €
9 101
2015
5 149 498 472
≈ 1,16 Md €
127 672 891
≈ 28,7 M €
7 985
2014
4 561 606 373
≈ 1,03 Md €
119 239 031
≈ 26,8 M €
7 284
2013
4 289 031 026
≈ 971 M €
144 301 868
≈ 32,7 M €
6 703
2012
4 288 398 196
≈ 962 M €
104 710 446
≈ 23,5 M €
6 896

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

-0,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

-8,3%

Ratio de liquidité générale

0,66

Rotation des actifs

3,9

Chiffre d'affaires / salarié

1,12 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1999-03-24—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CARREFOUR ROMANIA SA după CUI?

Cauți CUI 11588780. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CARREFOUR ROMANIA SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CARREFOUR ROMANIA SA?

Datele de facturare sunt denumirea CARREFOUR ROMANIA SA, CUI 11588780, nr. Reg. Com. J2007007766403, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CARREFOUR ROMANIA SA în 2025?

CARREFOUR ROMANIA SA (CUI 11588780) a avut o marjă de profit net de -0,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).