Retour à la recherche

HIROS - ROM SRL

ActifAssujetti à la TVA

HIROS - ROM SRL este o companie înființată în anul 1999 cu sediul în sat Florești, județul Cluj. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 32.887.348 lei și un profit net de 3.612.233 lei cu 42 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 11508641 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°768CAEN 4100 n°439

Informations générales

NomHIROS - ROM SRL
CUI11508641
N° d'immatriculationJ2012001167127
AdresseABATORULUI, 1A, Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj
Code CAEN principal4100
Date d'immatriculation27/04/2012
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
GERE RICHARDadministrator
GERE FERENCadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

20,8 M RON

vs 32,9 M RON

≈ 4,13 M €

Profit net (2025)

3,92 M RON

vs 3,61 M RON

≈ 777 k €

Capitaluri proprii (2025)

12,4 M RON

vs 11,5 M RON

≈ 2,46 M €

Angajați (2025)

34
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
20 824 122
≈ 4,13 M €
3 916 989
≈ 777 k €
34
2024
32 887 348
≈ 6,61 M €
3 612 233
≈ 726 k €
42
2023
27 700 866
≈ 5,6 M €
2 115 820
≈ 428 k €
30
2022
26 863 014
≈ 5,45 M €
619 170
≈ 126 k €
30
2021
19 681 252
≈ 4 M €
592 141
≈ 120 k €
29
2020
10 777 841
≈ 2,23 M €
879 479
≈ 182 k €
28
2019
10 780 887
≈ 2,27 M €
873 294
≈ 184 k €
17
2018
19 444 778
≈ 4,18 M €
2 492 262
≈ 536 k €
19
2017
16 582 910
≈ 3,63 M €
979 997
≈ 215 k €
18
2016
18 384 068
≈ 4,09 M €
1 712 674
≈ 381 k €
16
2015
9 084 253
≈ 2,04 M €
1 291 468
≈ 291 k €
18
2014
16 004 773
≈ 3,6 M €
686 868
≈ 155 k €
19
2013
9 343 529
≈ 2,11 M €
999 369
≈ 226 k €
15
2012
14 965 184
≈ 3,36 M €
1 117 602
≈ 251 k €
12

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

18,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

31,6%

Ratio de liquidité générale

0,81

Rotation des actifs

0,65

Chiffre d'affaires / salarié

612 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1999-03-03—

Întrebări frecvente

Cum verific firma HIROS - ROM SRL după CUI?

Cauți CUI 11508641. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru HIROS - ROM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru HIROS - ROM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea HIROS - ROM SRL, CUI 11508641, nr. Reg. Com. J2012001167127, sediu Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are HIROS - ROM SRL în 2025?

HIROS - ROM SRL (CUI 11508641) a avut o marjă de profit net de 18,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).