Retour à la recherche

SAVA TECHNOLOGIES SRL

ActifAssujetti à la TVA

SAVA TECHNOLOGIES SRL este o companie înființată în anul 1998 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este realizarea de software la comandă conform codului CAEN 6210.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 11309967 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°11420CAEN 6210 n°3555

Informations générales

NomSAVA TECHNOLOGIES SRL
CUI11309967
N° d'immatriculationJ1998001359357
AdresseCONSTANTIN OLĂNESCU, 13, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal6210
Date d'immatriculation21/12/1998
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
HORJE BOGDANadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

414 k RON

vs 398 k RON

≈ 82,2 k €

Profit net (2025)

231 k RON

vs 248 k RON

≈ 45,8 k €

Capitaluri proprii (2025)

231 k RON

vs 248 k RON

≈ 45,9 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
413 939
≈ 82,2 k €
230 725
≈ 45,8 k €
1
2024
398 044
≈ 80 k €
247 822
≈ 49,8 k €
1
2023
342 371
≈ 69,2 k €
200 604
≈ 40,6 k €
2
2022
294 799
≈ 59,8 k €
154 642
≈ 31,4 k €
2
2021
333 928
≈ 67,9 k €
182 549
≈ 37,1 k €
2
2020
334 164
≈ 69,1 k €
181 276
≈ 37,5 k €
2
2019
469 127
≈ 98,9 k €
42 127
≈ 8,88 k €
3
2018
603 981
≈ 130 k €
32 670
≈ 7,02 k €
4
2017
705 504
≈ 154 k €
87 428
≈ 19,1 k €
6
2016
671 609
≈ 150 k €
-40 836
≈ -9,09 k €
5
2015
712 436
≈ 160 k €
87 241
≈ 19,6 k €
4
2014
625 004
≈ 141 k €
64 228
≈ 14,5 k €
4
2013
572 834
≈ 130 k €
102 750
≈ 23,3 k €
3
2012
563 591
≈ 126 k €
78 901
≈ 17,7 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

55,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,8%

Ratio de liquidité générale

2,98

Rotation des actifs

1,34

Chiffre d'affaires / salarié

414 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1999-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SAVA TECHNOLOGIES SRL după CUI?

Cauți CUI 11309967. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SAVA TECHNOLOGIES SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SAVA TECHNOLOGIES SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SAVA TECHNOLOGIES SRL, CUI 11309967, nr. Reg. Com. J1998001359357, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SAVA TECHNOLOGIES SRL în 2025?

SAVA TECHNOLOGIES SRL (CUI 11309967) a avut o marjă de profit net de 55,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).