Retour à la recherche

T.T. TAROPA SRL

ActifAssujetti à la TVA

T.T. TAROPA SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în Municipiul Codlea, Brașov. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.042.494 lei și un profit net de 260.273 lei cu 5 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 1122740 · Santé financière

Classement en 2025 : Brașov n°5102CAEN 2573 n°23

Informations générales

NomT.T. TAROPA SRL
CUI1122740
N° d'immatriculationJ08/1554/1991
AdresseStr. HORIA, 41, Municipiul Codlea, Braşov
Code CAEN principal2573
Date d'immatriculation29/08/1991
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Codlea
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
SCURTU VIORELadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,04 M RON

vs 924 k RON

≈ 207 k €

Profit net (2025)

260 k RON

vs 136 k RON

≈ 51,7 k €

Capitaluri proprii (2025)

484 k RON

vs 308 k RON

≈ 96,1 k €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 042 494
≈ 207 k €
260 273
≈ 51,7 k €
5
2024
924 012
≈ 186 k €
135 509
≈ 27,2 k €
6
2023
889 844
≈ 180 k €
171 975
≈ 34,8 k €
6
2022
963 804
≈ 195 k €
49 978
≈ 10,1 k €
6
2021
1 040 996
≈ 212 k €
224 574
≈ 45,6 k €
5
2020
999 591
≈ 207 k €
217 429
≈ 45 k €
6
2019
823 337
≈ 174 k €
74 953
≈ 15,8 k €
9
2018
796 431
≈ 171 k €
68 772
≈ 14,8 k €
12
2017
810 144
≈ 177 k €
107 992
≈ 23,6 k €
12
2016
795 987
≈ 177 k €
136 001
≈ 30,3 k €
13
2015
766 940
≈ 173 k €
106 772
≈ 24 k €
12
2014
855 869
≈ 193 k €
178 752
≈ 40,2 k €
17
2013
825 958
≈ 187 k €
202 232
≈ 45,8 k €
18
2012
675 133
≈ 152 k €
6 303
≈ 1,41 k €
16

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

25%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

53,8%

Ratio de liquidité générale

0,96

Rotation des actifs

1,17

Chiffre d'affaires / salarié

208 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2000-07-15—

Întrebări frecvente

Cum verific firma T.T. TAROPA SRL după CUI?

Cauți CUI 1122740. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru T.T. TAROPA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru T.T. TAROPA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea T.T. TAROPA SRL, CUI 1122740, nr. Reg. Com. J08/1554/1991, sediu Municipiul Codlea, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are T.T. TAROPA SRL în 2025?

T.T. TAROPA SRL (CUI 1122740) a avut o marjă de profit net de 25% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).