Retour à la recherche

FARMACIA DINDACIA SRL

ActifAssujetti à la TVA

FARMACIA DINDACIA SRL este o companie înființată în anul 1998 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 12.804.791 lei și un profit net de 613.145 lei cu 13 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 11169316 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°885CAEN 4773 n°302

Informations générales

NomFARMACIA DINDACIA SRL
CUI11169316
N° d'immatriculationJ1998001033356
AdresseStr. TEIULUI, 6, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal4773
Codes CAEN autorisés4729477347744775477647784791
Date d'immatriculation08/10/1998
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

12,8 M RON

vs 11,6 M RON

≈ 2,54 M €

Profit net (2025)

613 k RON

vs 613 k RON

≈ 122 k €

Capitaluri proprii (2025)

864 k RON

vs 864 k RON

≈ 172 k €

Angajați (2025)

13
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
12 804 791
≈ 2,54 M €
613 145
≈ 122 k €
13
2024
11 593 262
≈ 2,33 M €
612 839
≈ 123 k €
15
2023
10 108 903
≈ 2,04 M €
348 762
≈ 70,5 k €
16
2022
9 312 779
≈ 1,89 M €
419 212
≈ 85 k €
18
2021
9 529 321
≈ 1,94 M €
610 061
≈ 124 k €
17
2020
10 211 484
≈ 2,11 M €
533 702
≈ 110 k €
17
2019
10 237 868
≈ 2,16 M €
581 999
≈ 123 k €
17
2018
10 020 445
≈ 2,15 M €
606 455
≈ 130 k €
17
2017
9 765 945
≈ 2,14 M €
386 103
≈ 84,5 k €
17
2016
8 670 609
≈ 1,93 M €
355 436
≈ 79,1 k €
16
2015
8 568 200
≈ 1,93 M €
314 302
≈ 70,7 k €
16
2014
8 055 062
≈ 1,81 M €
385 324
≈ 86,7 k €
15
2013
7 429 585
≈ 1,68 M €
481 308
≈ 109 k €
15
2012
5 296 446
≈ 1,19 M €
328 830
≈ 73,8 k €
17

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

4,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

70,9%

Ratio de liquidité générale

1,1

Rotation des actifs

1,51

Chiffre d'affaires / salarié

985 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1998-11-12—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FARMACIA DINDACIA SRL după CUI?

Cauți CUI 11169316. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FARMACIA DINDACIA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FARMACIA DINDACIA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FARMACIA DINDACIA SRL, CUI 11169316, nr. Reg. Com. J1998001033356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FARMACIA DINDACIA SRL în 2025?

FARMACIA DINDACIA SRL (CUI 11169316) a avut o marjă de profit net de 4,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).