Retour à la recherche

SOMARCO SRL

ActifAssujetti à la TVA

SOMARCO SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în Sat Bod, Comuna Bod, Brașov. Activitatea principală este codul CAEN 7112, reprezentând activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 1115211 · Santé financière

Classement en 2025 : Brașov n°8817CAEN 7112 n°5124

Informations générales

NomSOMARCO SRL
CUI1115211
N° d'immatriculationJ1992001410089
AdresseGĂRII, 603, Sat Bod, Comuna Bod, Braşov
Code CAEN principal7112
Date d'immatriculation10/05/1992
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

426 k RON

vs 595 k RON

≈ 84,6 k €

Profit net (2025)

190 k RON

vs 259 k RON

≈ 37,7 k €

Capitaluri proprii (2025)

190 k RON

vs 381 k RON

≈ 37,8 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
426 353
≈ 84,6 k €
189 937
≈ 37,7 k €
2
2024
594 599
≈ 120 k €
258 822
≈ 52 k €
2
2023
660 979
≈ 134 k €
333 368
≈ 67,4 k €
2
2022
465 134
≈ 94,3 k €
139 989
≈ 28,4 k €
2
2021
257 143
≈ 52,3 k €
72 788
≈ 14,8 k €
1
2020
298 429
≈ 61,7 k €
114 923
≈ 23,8 k €
2
2019
297 012
≈ 62,6 k €
106 139
≈ 22,4 k €
2
2018
368 942
≈ 79,3 k €
72 475
≈ 15,6 k €
1
2017
502 076
≈ 110 k €
259 360
≈ 56,8 k €
1
2016
276 117
≈ 61,5 k €
136 500
≈ 30,4 k €
1
2015
174 346
≈ 39,2 k €
40 633
≈ 9,14 k €
2
2014
145 194
≈ 32,7 k €
10 601
≈ 2,39 k €
2
2013
212 549
≈ 48,1 k €
64 025
≈ 14,5 k €
2
2012
167 074
≈ 37,5 k €
23 327
≈ 5,23 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

44,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,8%

Ratio de liquidité générale

5,91

Rotation des actifs

1,87

Chiffre d'affaires / salarié

213 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1999-03-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SOMARCO SRL după CUI?

Cauți CUI 1115211. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SOMARCO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SOMARCO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SOMARCO SRL, CUI 1115211, nr. Reg. Com. J1992001410089, sediu Sat Bod, Comuna Bod, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SOMARCO SRL în 2025?

SOMARCO SRL (CUI 1115211) a avut o marjă de profit net de 44,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).