Retour à la recherche

STAR TURISM SRL

ActifAssujetti à la TVA

STAR TURISM SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în Brașov. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.714.448 lei și un profit net de 241.112 lei cu 14 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 1102963 · Santé financière

Classement en 2025 : Brașov n°11117CAEN 5510 n°1601

Informations générales

NomSTAR TURISM SRL
CUI1102963
N° d'immatriculationJ1991000984083
AdresseHOTEL RUIA, Loc. Poiana Braşov, Municipiul Braşov, Braşov
Code CAEN principal5510
Codes CAEN autorisés5510559056115630
Date d'immatriculation04/07/1991
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MATEI IOANadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

303 k RON

vs 1,71 M RON

≈ 60,1 k €

Profit net (2025)

-91,1 k RON

vs 241 k RON

≈ -18,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

717 k RON

vs 808 k RON

≈ 142 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
303 024
≈ 60,1 k €
-91 089
≈ -18,1 k €
1
2024
1 714 448
≈ 345 k €
241 112
≈ 48,5 k €
14
2023
1 777 031
≈ 359 k €
437 904
≈ 88,5 k €
14
2022
1 682 286
≈ 341 k €
395 232
≈ 80,1 k €
15
2021
1 264 439
≈ 257 k €
642 974
≈ 131 k €
14
2020
1 151 827
≈ 238 k €
87 440
≈ 18,1 k €
17
2019
2 036 169
≈ 429 k €
1 490 448
≈ 314 k €
24
2018
1 878 243
≈ 404 k €
169 751
≈ 36,5 k €
24
2017
1 719 680
≈ 376 k €
88 204
≈ 19,3 k €
27
2016
1 610 570
≈ 359 k €
142 729
≈ 31,8 k €
—
2015
1 470 416
≈ 331 k €
183 611
≈ 41,3 k €
—
2014
1 167 156
≈ 263 k €
12 695
≈ 2,86 k €
27
2013
1 265 392
≈ 286 k €
-386 518
≈ -87,5 k €
28
2012
1 333 973
≈ 299 k €
32 702
≈ 7,34 k €
29

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

-30,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

-12,7%

Ratio de liquidité générale

0,1

Rotation des actifs

0,4

Chiffre d'affaires / salarié

303 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma STAR TURISM SRL după CUI?

Cauți CUI 1102963. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STAR TURISM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STAR TURISM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea STAR TURISM SRL, CUI 1102963, nr. Reg. Com. J1991000984083, sediu Loc. Poiana Braşov, Municipiul Braşov, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STAR TURISM SRL în 2025?

STAR TURISM SRL (CUI 1102963) a avut o marjă de profit net de -30,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).