Retour à la recherche

SANDY IMPEX SRL

ActifAssujetti à la TVA

SANDY IMPEX SRL este o firmă înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Oradea. Compania are ca activitate principală fabricarea pâinii, prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 108984 · Santé financière

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Bihor n°655CAEN 1071 n°126

Informations générales

NomSANDY IMPEX SRL
CUI108984
N° d'immatriculationJ1991001254051
AdresseBORŞULUI, 31D, Municipiul Oradea, Bihor
Code CAEN principal1071
Date d'immatriculation25/07/1991
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Bihor
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Venituri totale (2025)

41 M RON

vs 19,3 M RON

≈ 8,14 M €

Profit net (2025)

18,6 M RON

vs 2,03 M RON

≈ 3,69 M €

Capitaluri proprii (2025)

29,4 M RON

vs 10,8 M RON

≈ 5,83 M €

Angajați (2025)

49
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
41 030 499
≈ 8,14 M €
18 584 194
≈ 3,69 M €
49
2024
19 267 244
≈ 3,87 M €
2 028 907
≈ 408 k €
49
2023
18 090 281
≈ 3,66 M €
3 804 645
≈ 769 k €
50
2022
15 916 284
≈ 3,23 M €
2 011 018
≈ 408 k €
50
2021
14 942 576
≈ 3,04 M €
1 845 953
≈ 375 k €
61
2020
12 580 199
≈ 2,6 M €
1 557 199
≈ 322 k €
54
2019
12 730 361
≈ 2,68 M €
1 851 890
≈ 390 k €
50
2018
13 287 813
≈ 2,86 M €
1 953 838
≈ 420 k €
54
2017
11 213 530
≈ 2,45 M €
1 357 875
≈ 297 k €
53
2016
10 489 462
≈ 2,34 M €
1 658 304
≈ 369 k €
53
2015
9 789 976
≈ 2,2 M €
1 550 445
≈ 349 k €
57
2014
8 774 376
≈ 1,97 M €
1 174 444
≈ 264 k €
54
2013
7 850 194
≈ 1,78 M €
643 210
≈ 146 k €
52
2012
5 520 479
≈ 1,24 M €
73 624
≈ 16,5 k €
52

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

129%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

63,3%

Ratio de liquidité générale

1,13

Rotation des actifs

0,23

Chiffre d'affaires / salarié

294 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SANDY IMPEX SRL după CUI?

Cauți CUI 108984. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SANDY IMPEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SANDY IMPEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SANDY IMPEX SRL, CUI 108984, nr. Reg. Com. J1991001254051, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SANDY IMPEX SRL în 2025?

SANDY IMPEX SRL (CUI 108984) a avut o marjă de profit net de 129% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).