Retour à la recherche

MARSYAS MED SRL

ActifAssujetti à la TVA

MARSYAS MED SRL este o companie înființată în anul 1998 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 6.358.090 lei și un profit net de 197.470 lei cu 6 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 10730215 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°1578CAEN 4773 n°554

Informations générales

NomMARSYAS MED SRL
CUI10730215
N° d'immatriculationJ1998000691355
AdresseCorneliu Coposu, 20, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal4773
Codes CAEN autorisés464647274773477447754778
Date d'immatriculation26/06/1998
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
ALEXANDRU CLAUDIAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

6,36 M RON

vs 5,58 M RON

≈ 1,26 M €

Profit net (2025)

197 k RON

vs 285 k RON

≈ 39,2 k €

Capitaluri proprii (2025)

202 k RON

vs 505 k RON

≈ 40,1 k €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
6 358 090
≈ 1,26 M €
197 470
≈ 39,2 k €
6
2024
5 576 574
≈ 1,12 M €
285 357
≈ 57,4 k €
6
2023
4 864 689
≈ 983 k €
301 966
≈ 61 k €
6
2022
4 100 229
≈ 831 k €
181 033
≈ 36,7 k €
6
2021
3 298 041
≈ 670 k €
108 124
≈ 22 k €
6
2020
2 728 783
≈ 564 k €
149 500
≈ 30,9 k €
6
2019
2 387 984
≈ 503 k €
102 797
≈ 21,7 k €
6
2018
2 340 025
≈ 503 k €
143 901
≈ 30,9 k €
6
2017
2 208 816
≈ 484 k €
197 591
≈ 43,3 k €
5
2016
1 956 161
≈ 436 k €
207 944
≈ 46,3 k €
5
2015
1 845 488
≈ 415 k €
68 035
≈ 15,3 k €
5
2014
1 587 297
≈ 357 k €
92 004
≈ 20,7 k €
5
2013
1 513 748
≈ 343 k €
54 799
≈ 12,4 k €
5
2012
1 537 939
≈ 345 k €
94 379
≈ 21,2 k €
5

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

3,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

97,6%

Ratio de liquidité générale

1,1

Rotation des actifs

3,22

Chiffre d'affaires / salarié

1,06 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1998-06-30—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MARSYAS MED SRL după CUI?

Cauți CUI 10730215. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MARSYAS MED SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MARSYAS MED SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MARSYAS MED SRL, CUI 10730215, nr. Reg. Com. J1998000691355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MARSYAS MED SRL în 2025?

MARSYAS MED SRL (CUI 10730215) a avut o marjă de profit net de 3,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).