Retour à la recherche

FARM.SFÂNTUL MIHAIL SRL

ActifAssujetti à la TVA

FARM.SFÂNTUL MIHAIL SRL este o companie înființată în anul 1998 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 2.579.590 lei și profitul net a fost de 294.435 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 10662447 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°3281CAEN 4773 n°1099

Informations générales

NomFARM.SFÂNTUL MIHAIL SRL
CUI10662447
N° d'immatriculationJ1998000371350
AdresseB-dul TINERETII, 3, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal4773
Codes CAEN autorisés47735262
Date d'immatriculation02/04/1998
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,58 M RON

vs 1,99 M RON

≈ 512 k €

Profit net (2025)

294 k RON

vs 287 k RON

≈ 58,4 k €

Capitaluri proprii (2025)

453 k RON

vs 343 k RON

≈ 89,8 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 579 590
≈ 512 k €
294 435
≈ 58,4 k €
1
2024
1 992 990
≈ 401 k €
287 265
≈ 57,7 k €
1
2023
1 878 785
≈ 380 k €
251 912
≈ 50,9 k €
1
2022
1 461 896
≈ 296 k €
221 669
≈ 44,9 k €
1
2021
1 133 371
≈ 230 k €
164 359
≈ 33,4 k €
1
2020
895 373
≈ 185 k €
107 871
≈ 22,3 k €
1
2019
594 062
≈ 125 k €
39 550
≈ 8,33 k €
1
2018
519 734
≈ 112 k €
50 069
≈ 10,8 k €
1
2017
435 319
≈ 95,3 k €
28 114
≈ 6,15 k €
1
2016
532 519
≈ 119 k €
8 725
≈ 1,94 k €
1
2015
470 486
≈ 106 k €
-2 794
≈ -629 €
2
2014
411 719
≈ 92,6 k €
4 044
≈ 910 €
2
2013
442 653
≈ 100 k €
41 710
≈ 9,44 k €
2
2012
361 251
≈ 81,1 k €
15 661
≈ 3,51 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

11,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

65,1%

Ratio de liquidité générale

1,31

Rotation des actifs

1,82

Chiffre d'affaires / salarié

2,58 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1999-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FARM.SFÂNTUL MIHAIL SRL după CUI?

Cauți CUI 10662447. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FARM.SFÂNTUL MIHAIL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FARM.SFÂNTUL MIHAIL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FARM.SFÂNTUL MIHAIL SRL, CUI 10662447, nr. Reg. Com. J1998000371350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FARM.SFÂNTUL MIHAIL SRL în 2025?

FARM.SFÂNTUL MIHAIL SRL (CUI 10662447) a avut o marjă de profit net de 11,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).