Retour à la recherche

COMALEX SRL

ActifAssujetti à la TVA

COMALEX SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Reșița. Pentru anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.211.312 lei și un profit net de 216.726 lei cu 6 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 1056735 · Santé financière

Classement en 2025 : Caraș-Severin n°1059CAEN 9329 n°363

Informations générales

NomCOMALEX SRL
CUI1056735
N° d'immatriculationJ1991000713117
AdresseStr. PRIMAVERII, 3-5, Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin
Code CAEN principal9329
Date d'immatriculation24/09/1991
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

938 k RON

vs 1,21 M RON

≈ 186 k €

Profit net (2025)

142 k RON

vs 217 k RON

≈ 28,2 k €

Capitaluri proprii (2025)

826 k RON

vs 684 k RON

≈ 164 k €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
938 042
≈ 186 k €
142 250
≈ 28,2 k €
5
2024
1 211 312
≈ 243 k €
216 726
≈ 43,6 k €
6
2023
1 567 718
≈ 317 k €
445 535
≈ 90,1 k €
7
2022
1 447 812
≈ 294 k €
671 570
≈ 136 k €
9
2021
1 157 491
≈ 235 k €
449 235
≈ 91,3 k €
6
2020
687 751
≈ 142 k €
31 672
≈ 6,55 k €
7
2019
1 591 508
≈ 335 k €
467 930
≈ 98,6 k €
11
2018
1 425 183
≈ 306 k €
321 504
≈ 69,1 k €
11
2017
1 531 627
≈ 335 k €
240 835
≈ 52,7 k €
13
2016
1 213 951
≈ 270 k €
88 646
≈ 19,7 k €
15
2015
1 413 426
≈ 318 k €
313 531
≈ 70,5 k €
15
2014
933 927
≈ 210 k €
-7 912
≈ -1,78 k €
12
2013
915 083
≈ 207 k €
39 655
≈ 8,97 k €
12
2012
1 072 671
≈ 241 k €
69 822
≈ 15,7 k €
11

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

15,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

17,2%

Ratio de liquidité générale

0,17

Rotation des actifs

0,44

Chiffre d'affaires / salarié

188 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1996-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma COMALEX SRL după CUI?

Cauți CUI 1056735. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru COMALEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru COMALEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea COMALEX SRL, CUI 1056735, nr. Reg. Com. J1991000713117, sediu Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are COMALEX SRL în 2025?

COMALEX SRL (CUI 1056735) a avut o marjă de profit net de 15,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).