Retour à la recherche

RECOMEX COM SRL

ActifAssujetti à la TVA

RECOMEX COM SRL este o companie înființată în anul 1998 cu sediul în municipiul Dej, județul Cluj. Activitatea principală este codul CAEN 4719, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 143.769 lei cu un profit net de 47.477 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 10459192 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°26457CAEN 4719 n°4229

Informations générales

NomRECOMEX COM SRL
CUI10459192
N° d'immatriculationJ12/654/1998
AdresseStr. MARASESTI, 5/A, Municipiul Dej, Cluj
Code CAEN principal4719
Date d'immatriculation09/04/1998
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Dej
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MARCHIȘ GABRIELLAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

144 k RON

vs 131 k RON

≈ 28,5 k €

Profit net (2025)

47,5 k RON

vs 32,2 k RON

≈ 9,42 k €

Capitaluri proprii (2025)

585 k RON

vs 538 k RON

≈ 116 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
143 769
≈ 28,5 k €
47 477
≈ 9,42 k €
1
2024
131 336
≈ 26,4 k €
32 246
≈ 6,48 k €
1
2023
137 359
≈ 27,8 k €
79 236
≈ 16 k €
1
2022
190 242
≈ 38,6 k €
132 516
≈ 26,9 k €
1
2021
130 005
≈ 26,4 k €
55 404
≈ 11,3 k €
1
2020
143 591
≈ 29,7 k €
80 809
≈ 16,7 k €
1
2019
130 749
≈ 27,6 k €
38 216
≈ 8,05 k €
—
2018
123 741
≈ 26,6 k €
57 043
≈ 12,3 k €
—
2017
121 413
≈ 26,6 k €
55 501
≈ 12,1 k €
—
2016
117 843
≈ 26,2 k €
63 212
≈ 14,1 k €
0
2015
11 279
≈ 2,54 k €
-168 289
≈ -37,9 k €
1
2014
1 109 389
≈ 250 k €
-15 671
≈ -3,53 k €
7
2013
1 623 533
≈ 367 k €
5 657
≈ 1,28 k €
8
2012
1 473 062
≈ 331 k €
9 884
≈ 2,22 k €
8

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

33%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

8,1%

Ratio de liquidité générale

0,45

Rotation des actifs

0,18

Chiffre d'affaires / salarié

144 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2004-12-01—
1998-04-222002-09-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma RECOMEX COM SRL după CUI?

Cauți CUI 10459192. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RECOMEX COM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RECOMEX COM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RECOMEX COM SRL, CUI 10459192, nr. Reg. Com. J12/654/1998, sediu Municipiul Dej, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RECOMEX COM SRL în 2025?

RECOMEX COM SRL (CUI 10459192) a avut o marjă de profit net de 33% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).