Retour à la recherche

EVEREL ROMÂNIA SRL

ActifAssujetti à la TVA

EVEREL ROMÂNIA SRL este o companie înființată în anul 1998 cu sediul în orașul Lipova, județul Arad. Activitatea principală este fabricarea componentelor electronice, având un număr de 334 angajați în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 10228872 · Santé financière

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Arad n°53CAEN 2611 n°7

Informations générales

NomEVEREL ROMÂNIA SRL
CUI10228872
N° d'immatriculationJ1998000087028
AdresseTIMIŞORII, 109, Loc. Lipova, Oraş Lipova, Arad
Code CAEN principal2733
Date d'immatriculation17/02/1998
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Arad
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
PĂNUŞ SORINadministrator
ZOBELE THOMAZadministrator
TEMPO DAVIDEadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

139 M RON

vs 157 M RON

≈ 27,5 M €

Profit net (2025)

4,47 M RON

vs 4,75 M RON

≈ 886 k €

Capitaluri proprii (2025)

48,8 M RON

vs 44,4 M RON

≈ 9,69 M €

Angajați (2025)

334
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
138 603 879
≈ 27,5 M €
4 466 248
≈ 886 k €
334
2024
156 819 246
≈ 31,5 M €
4 752 612
≈ 955 k €
374
2023
125 613 653
≈ 25,4 M €
2 963 635
≈ 599 k €
324
2022
126 850 998
≈ 25,7 M €
2 597 320
≈ 527 k €
376
2021
145 493 955
≈ 29,6 M €
2 471 238
≈ 502 k €
461
2020
111 128 747
≈ 23 M €
1 192 967
≈ 247 k €
401
2019
106 946 542
≈ 22,5 M €
710 801
≈ 150 k €
396
2018
116 193 786
≈ 25 M €
607 864
≈ 131 k €
434
2017
124 603 189
≈ 27,3 M €
-291 451
≈ -63,8 k €
487
2016
109 599 040
≈ 24,4 M €
32 870
≈ 7,32 k €
466
2015
111 850 682
≈ 25,2 M €
-40 900
≈ -9,2 k €
480
2014
109 489 486
≈ 24,6 M €
120 215
≈ 27 k €
399
2013
101 609 710
≈ 23 M €
236 204
≈ 53,5 k €
361
2012
85 685 395
≈ 19,2 M €
202 155
≈ 45,4 k €
300

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

3,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

9,1%

Ratio de liquidité générale

1,28

Rotation des actifs

1,65

Chiffre d'affaires / salarié

415 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1998-02-24—

Întrebări frecvente

Cum verific firma EVEREL ROMÂNIA SRL după CUI?

Cauți CUI 10228872. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EVEREL ROMÂNIA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EVEREL ROMÂNIA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea EVEREL ROMÂNIA SRL, CUI 10228872, nr. Reg. Com. J1998000087028, sediu Loc. Lipova, Oraş Lipova, Arad.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EVEREL ROMÂNIA SRL în 2025?

EVEREL ROMÂNIA SRL (CUI 10228872) a avut o marjă de profit net de 3,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).