Retour à la recherche

INFMED SRL

ActifAssujetti à la TVA

INFMED SRL este o companie înființată în anul 1998 cu sediul în Municipiul Târgu Mureș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 32.120.955 lei și un profit net de 556.398 lei cu 7 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 10199106 · Santé financière

Classement en 2025 : Mureș n°200CAEN 4773 n°118

Informations générales

NomINFMED SRL
CUI10199106
N° d'immatriculationJ1998000056260
AdressePREOT ŞTEFAN RUSU, 2, Municipiul Târgu Mureş, Mureş
Code CAEN principal4773
Date d'immatriculation28/01/1998
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Mureş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

32,1 M RON

vs 24,8 M RON

≈ 6,38 M €

Profit net (2025)

556 k RON

vs 532 k RON

≈ 110 k €

Capitaluri proprii (2025)

557 k RON

vs 895 k RON

≈ 110 k €

Angajați (2025)

7

2025

32,1 M RON

+30%față de 2024Profit net556 k RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2012200 k RONProfit net: -5,67 k RON
2013207 k RONProfit net: -17 k RON
2014321 k RONProfit net: -1,83 k RON
2015232 k RONProfit net: -7,11 k RON
2016274 k RONProfit net: 21 RON
2017274 k RONProfit net: -11,8 k RON
2018285 k RONProfit net: -11,3 k RON
20192,77 M RONProfit net: -289 k RON
20206,74 M RONProfit net: 8,14 k RON
20219,74 M RONProfit net: 262 k RON
202214 M RONProfit net: 402 k RON
202317,9 M RONProfit net: 588 k RON
202424,8 M RONProfit net: 532 k RON
202532,1 M RONProfit net: 556 k RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
32 120 955
≈ 6,38 M €
556 398
≈ 110 k €
7
2024
24 777 859
≈ 4,98 M €
532 066
≈ 107 k €
6
2023
17 880 385
≈ 3,61 M €
588 130
≈ 119 k €
6
2022
14 029 402
≈ 2,84 M €
402 333
≈ 81,6 k €
6
2021
9 738 403
≈ 1,98 M €
262 490
≈ 53,3 k €
6
2020
6 743 271
≈ 1,39 M €
8 139
≈ 1,68 k €
5
2019
2 771 634
≈ 584 k €
-289 028
≈ -60,9 k €
4
2018
285 104
≈ 61,3 k €
-11 295
≈ -2,43 k €
3
2017
273 667
≈ 59,9 k €
-11 755
≈ -2,57 k €
3
2016
274 289
≈ 61,1 k €
21
≈ 4,68 €
3
2015
232 394
≈ 52,3 k €
-7 106
≈ -1,6 k €
2
2014
321 397
≈ 72,3 k €
-1 825
≈ -411 €
2
2013
207 449
≈ 46,9 k €
-16 967
≈ -3,84 k €
2
2012
200 243
≈ 44,9 k €
-5 668
≈ -1,27 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

1,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

100%

Ratio de liquidité générale

0,98

Rotation des actifs

2,37

Chiffre d'affaires / salarié

4,59 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2025-03-18—
2004-05-012025-03-10Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.c) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma INFMED SRL după CUI?

Cauți CUI 10199106. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INFMED SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INFMED SRL?

Datele de facturare sunt denumirea INFMED SRL, CUI 10199106, nr. Reg. Com. J1998000056260, sediu Municipiul Târgu Mureş, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INFMED SRL în 2025?

INFMED SRL (CUI 10199106) a avut o marjă de profit net de 1,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).